Jak pracuji?

Namíchám vám ten správný koktejl doteků a otázek pro vaše fyzické i psychické pohodlí.

Účinky dotekového koktejlu:

  • odpočaté a zregenerované tělo
  • fyzické i emoční uvolnění jizev ( zvláštní péči věnuji jizvám po sekci )
  • pokožka prosycená aroma esencemi
  • projasněný obličej
  • zklidněná mysl, úleva od bolestí hlavy
  • posílený organismus a imunita
  • zlepšení sebekorekce těla
  • stimulace krevního oběhu a podpora metabolismu
  • dotek je prevencí proti stresu, úzkostem a nespavosti

Jak vám mohou pomoci intuitivní otázky?

To, jak se cítíte, ovlivňuje nespočet faktorů. vaše volba ovlivní, jak dlouho setrváte ve stavu klidu nebo nepohodlí. Jak rychle dočerpáte nebo přijdete o svou energii. 

Skrze dotek vnímám signály těla, stagnace energie, které tlumočím do otázek. Ty vás vedou k aha momentům, k pochopení myšlenkových programů, které pak vědomě přepisujete.

Najděte ten pravý klíč sami k sobě a vyzkoušejte si techniky k navrácení rovnováhy.

Přejete si relaxovat bez otázek, jen tak v klidu a tichu?

 V tyto chvíle se na nic neptám a hýčkám vás jemnými doteky havajských technik, horkými lávovými kameny,vibrací a zvuky tibetské mísy. Bezpečí a čistotu energetického pole zajišťuji  krystalovými mřížkami a jemnou vůní orientálních vykuřovadel.  

Funguje kranio dotek i bez otázek a přes jizvy?

Jednoznačně ano. Kraniosakrální terapie je jemná manuální technika, pomocí které se účinně uvolňuje napětí, tenze a bloky uložené v měkkých tkáních, které obklopují centrální nervovou soustavu.

Někdy přirozenému toku brání jizvy, zvláště ty fyzické, ve kterých jsou zapouzdřené emoce. Speciálně jizvám po sekci věnuji zvýšenou péči a rozvolňuji příběhy v nich ukryté.

Velmi důležitý je váš dech a vědomá přítomnost v těle. Teď si říkáte, kam byste asi tak chodila, že? Ruku na srdce, jak často jsou vaše myšlenky v minulosti, nebo se zaobírají budoucností? 

Alfa hladina – kouzlo, které zaručuje úspěch při relaxaci.

 

Mozkové vlny alfa (7 – 13Hz) v tomto stavu dochází k regeneraci organismu, odbourávání stresu a úzkostí, aktivují se obě mozkové hemisféry, dochází ke kontaktu s nevědomím, probouzí se intuice a kreativita. Nemusíte se obávat, že vás budu, pro ponoření do alfy, složitě provázet vizualizací. Naprosto postačí, když mi dovolíte, abych vedla dotekem ,v pocitu bezpečí, vaše tělo k naprostému uvolnění. 
V alfa hladině se totiž nacházíte každý den. Před usnutím, krátce po probuzení, na toaletě :).

Kontraindikace: vzhledem k jemnosti ošetření, nejsou téměř žádná omezení.

Avšak nedovolím si vás ošetřit v následujících případech:
– infekční onemocnění
– akutní zánět v těle
– horečnaté stavy
– těhotenství (pokud jste má klientka a chodíte pravidelně, tak záleží na průběhu těhotenství)
– akutní výhřez meziobratlové ploténky

 

Zápisky a postřehy ze setkání a krania

Poslední dny jsou opravdu intenzivní. Nahlížím pod „pokličky“ jedinečných žen. U každé jsem měla možnost vidět úžasný potenciál, tu maximální krásu, sílu a dokonalost. Přesto všechno vede k naplnění tohoto potenciálu klikatá cesta myslí, přes programy z dětství, nálepek od nejbližších, sebe přijetí, poznávání vlastních potřeb. Ano, opravdu vlastních, ne těch, o kterých si myslíme, že jsou naše.

Často toužíme po změně, po „něčem“ jiném…

Položily/i jste si někdy otázku, co pro vás slovo „změna“ znamená? Co všechno by muselo být překonáno, aby se uskutečnil ten první krok z komfortní, relativně bezpečné, ale nefungující zóny?

Ráda vás provedu a propojím s dávnými programy, které určují vaše dnešní kroky. A pokud se rozhodnete pro změnu, podpořím vás a společně najdeme vhodný způsob k vykročení ze začarovaného kruhu. 

Máte na mě dotaz? Chcete se objednat?

13 + 2 =