Služby

Napoj se na sebe sama, nechej tělo hovořit..

HLUBINNÁ 

KVANTOVÁ TERAPIE

Máte pocit, že se vám děje váš život tak nějak o vás – bez vás?
Přitahujete stále stejné situace?   
Řešíte akutní nebo chronické téma, kde vám chybí nadhled a uvítali byste pomoc a vedení prověřené průvodkyně?
 • Můžeme se setkat osobně. 
 • Dáváte-li však přednost pohodlí domova nebo se ke mně nemůžete dostavit osobně, využijte *online* setkání přes dostupné aplikace např. whatsapp.
 • Objevte se mnou „zmizíkovací“ účinky a dosah hlubinné kvantové terapie.

Pohyb – kranio – masáž

Rády efektivně spojujete příjemné s užitečným? Mám pro vás 3v1, osvědčenou kombinaci všech mých vášní – pohybu, kranio doteku a masáží. 

V proudu vědomého pohybu odhalíme vaše nejaktuálnější téma, lehce unavené a okysličené tělo pak bude lépe spolupracovat při naciťování v kranio doteku. Voňavou hýčkající masáží zakončím naše setkání.

Vyrážíme v každém ročním období.
Trasa pro vědomou chůzi je dlouhá 4km.

 

smaragdová cesta

Během 5ti setkání se vědomě propojíš se svým zregenerovaným tělem, tzn. už žádné přehlížení varovných kontrolek. 

Nastavíš si zdravé osobní hranice a jemnou vizualizací si vytvoříš “KPZ” – naviják, který Tě vtáhne zpět do svého středu.

Nabízím Ti pravidelné tématické masáže a kranio dotek spojený s osobním rozvojem.
V lehkosti, bez tlaku a „musu“.

Smaragd je kámen celistvosti, propojení hodnot vnitřní ženy a muže. Dovol mi být Ti průvodkyní na cestě k přijetí sama sebe – všech Tvých částí, v lásce a bez podmínek.

Prožij sebe

Kdo jsi? Co Tě naplňuje radostí? Víš, co vše utváří život, který teď žiješ? Jak vidíš sebe za 6let?

Zaujaly Tě otázky a váháš s odpověďmi? 

Nabízím Ti  3,5 hodinové intenzivní poznávání myšlenkových vzorců, zvědomění a pochopení reakcí těla.
Naučíš se tvořit si záměr, který bude jako maják svítit na cestu, kterou si zvolíš.

Relaxační masáží Tě dosytím energií pro plné vstřebání prožitku.

Prožij sebe

Poznejme se a vyberme ideální péči pro Tebe  

Setkejme se, poznejme se a zvolme nejvhodnější péči pro Tvou mysl, duši či fyzické tělo.

Hlubinná kvantová terapie – „zmizíkování“ negativních pocitů, práce se strachy, s limity. Uvolňování bloků pomocí kranio doteku, odpočinek skrze masáž nebo vědomý pohyb na čerstvém vzduchu.  Utvořme společně tu ideální individuální kombinaci přímo pro Tebe.

Nahlédněte a vyberte si podle svých aktuálních potřeb – osobní či online péči. 

Hlubinná kvantová terapie – osobní i online setkání 

 Hlubinná kvantová terapie
– vychází z principů kvantové fyziky – zjednodušeně – naše myšlenky, přesvědčení se dokáží zhmotňovat a důsledky našich prožitků a myšlenek pak žijeme.  

Při hlubinné kvantové terapii pracuji s informacemi, které jsou uloženy v podvědomí. Tedy – klient přijde s určitým nepříjemným pocitem, emocí, problémem, který ho trápí v současnosti. Pomocí kladení otázek se však dostává do prvotních vzpomínek, kdy se s touto negativní emocí poprvé setkal. A vše s tím spojené právě pomocí kvantové terapie zneutralizujeme (odebírá z kvantového pole). Tzn. že klient si stále vzpomínku vybavuje, ale už pro něj nemá onen negativní náboj.
U zdraví se zase pomocí správně pokládaných otázek hledá příčina, tzv. kořen problému, který současný zdravotní stav spustil. Po zpracování v kvantovém poli se vše zneutralizuje a tím dochází k úlevě.

Tímto způsobem se můžete osvobodit od bolestivých emocí a začít cestu k lepšímu zdravotnímu a psychickému stavu. 

S čím vám může hlubinná kvantová terapie pomoci:

 • Zpracování emocí a traumat
 • Odbourání bloků a strachů – např. strach z řízení auta, fobie z uzavřených prostor atd.
 • Zdravotní záležitosti – migréna, alergie, ekzém aj.
 • Vztahové problémy
 • Uvolnění stresu
 • Zlepšení celkového stavu mysli a těla
 • Pomoc při obtížných životních situacích
 • A mnoho dalšího
– bezpečný prostor pro sdílení
– možnost dlouhodobější a pravidelné spolupráce ( není potřeba na sebe tlačit )
– pro absolventy kurzů KS, PSDSS – podpora, jak dál po terapii pracovat s technikami, které již mají
– zvědomování řešení, možností, které jsou ve vašem životě reálné 

 Setkání je možné osobně i online formou

 

Cena

1600 Kč / 90min.  
1500 Kč / 90min.   – studenti do 18let
1500 Kč / 90min.   – děti v doprovodu rodiče ( osobní setkání, u dětí do 15let pracuji v přítomnosti rodiče  – i s rodiči )

Pečující masáž s ochutnávkou kranio doteku

Co vás čeká po krátkém úvodním rozhovoru? Podmanivý zvuk tibetské mísy začne zklidňovat vaši mysl a rozpouštět napětí v těle. Intuitivně kombinované hmaty, s podporou aroma esence, prohloubí uvolnění zádových a krčních svalů. K jemnému rozvolňování zatuhlých míst použiji lávové kameny a rašelinové obklady. Pro uvolnění dolních končetin používám masáž plosek nohou a kranio dotek.  K odstranění napětí, stresu z ramen a obličeje volím techniku kranio doteku a manuálního liftingu. Vaše tělo hýčkám přírodními bio oleji a vámi vybranou aroma esencí. Květový hydrolát  a obličejový olej značky Larens je rozmazlující bonus, který rozjasní váš obličej. Heslem této služby je:  opečování, ticho, žádné vhledy, rozhovory, otázky, prostě klid. 

 Těším se na setkání.

Cena

2.400 Kč / 120 min.  energetická kranio aroma masáž – bezpečný prostor pro aktivování správných mechanismů těla. 

Pouze osobní setkání : Hlubinná kvantová terapie a Kranio ošetření

Kranio ošetření je velmi jemná neinvazivní práce – dotek- se systémem člověka. Uvolňují se bloky uložené v měkkých tkáních, které obklopují centrální nervovou soustavu. Ošetření navazuje na práci hlubinné kvantové terapie. Díky podpoře regenerační moudrosti těla se mohou lépe usadit a ukotvit změny, které se zpracovaly. Propojení nehmotného – práce s podvědomím – s hmotou – fyzické tělo. Pro samotné ošetření je vyhrazen čas 50min a dalších 10min je na relaxaci a sdílení. 

Klient při kranio ošetření leží oblečený na lehátku. 

Hlubinná kvantová terapie – popsána samostatně výše.  – 90min

+ v případě potřeby následná konzultace, sdílení, podpora ( 10-15min )

Cena pouze jako komplet 

2.800 Kč / 150 min.   
 

Kranio ošetření a pečující masáž

Regenerace těla a budování imunity trochu jinak. Naše těla jsou velmi moudrá a pokud jim v tom nebudeme „myslí“ překážet, dokáží doslova zázraky. Co vás tedy čeká? Jemnými doteky rozproudím váš kraniální systém a zaměříme se na myšlenky, které blokují uvolnění. Pokud by v cestě stál fyzický blok v podobě zatuhlého svalstva, odstraním ho jemnou masáží a vibrací tibetské mísy. Po ukončení ošetření nejspíš nebudete mít žádné dotazy. Dílky do skládačky však budou postupně zapadat na svá místa a otázky se mohou objevit. Po dobu 14ti dnů jsem Vám proto na 15min k dispozici (sms, messenger, tel.)

Cena

2.500 Kč / 120 min.  

Služba 1

Smaragdová cesta

Během 5ti setkání se vědomě propojíš se svým zregenerovaným tělem tzn. už žádné přehlížení varovných kontrolek. 

Nastavíš si zdravé osobní hranice a jemnou vizualizací si vytvoříš “KPZ” – naviják, který tě vtáhne zpět do svého středu.

Nabízím ti pravidelné tematické masáže a kranio dotek spojený s osobním rozvojem. V lehkosti, bez tlaku a „musu“.

Smaragd je kámen celistvosti, propojení hodnot vnitřní ženy a muže. Dovol mi být ti průvodkyní na cestě k přijetí všech tvých částí, v lásce a bez podmínek.

Smaragdová cesta – dlouhodobá podpora regenerace těla, mysli a osobní rozvoj 

Při své praxi jsem si všimla, že největších úspěchů v osobním rozvoji a tedy i v regeneraci těla dosahujete, když víte, že nemusíte. Tedy při masáži, kdy jste v důvěře uvolněná, vaše kůže je nasycená doteky a mysl zklidňují aroma oleje. V tuto chvíli pak podvědomí vydává své poklady. Vše je dokonalé. Bloky ale občas přicházejí, když si zvědomíte téma a příště ho chcete řešit. Tělo se stáhne a brání se změně. 

Paradox že? A proto vznikla Smaragdová cesta – směr k celistvosti a převzetí plné zodpovědnosti za vlastní život. Cesta ke změně v lehkosti, s podporou, a hlavně bez tlaku a “musu”. Prostě se k té proměně v lehkosti promasírujeme. 

Každá máte své tempo a vyhovuje vám jiný přístup poznávání souvislostí, které ovlivňují každodenní život. Zároveň se jako jedinečné bytosti nacházíte v určité fázi své současné cesty. Ale co je nejúžasnější, naprosto všechny dokážete tvořit své další kroky v novém nastavení a měnit nefunkční programy. Stačí věnovat čas sama sobě a v lehkosti zatočit se všemi „ALE“.

Smaragdová cesta začíná zde….

1. Tematická pečující masáž s prvky krania– masáž se zaměřením na zvědomění podporujících vnitřních a vnějších zdrojů, které jsou důležitou součástí vašeho spokojeného života. Definujeme význam slova uzemnění a nalezneme, jaké uzemnění je to pravé pro vás. Vaše moudré tělo napoví.

2. Tematická pečující masáž s prvky krania – při tomto setkání zaměřím své pole pozornosti na zvědomování vzorců, programů a jiných sabotérům, vtisknutých do mysli.

3. Tematická pečující masáž s prvky krania v alfa hladině – tentokrát půjdeme ještě hlouběji, v bezpečném poli alfa hladiny se blíže podíváme za oponu mysli. Již přesně víte, jaké jsou vaše podporující zdroje, umíte vytvořit pevnou půdu pod nohama, vnímáte, jak se vás stále některé programy snaží ovlivňovat a „ chránit“, rozeznáte narušení osobních hranic. Nyní je správný čas podívat se na magii slov. Tahle magie vás bude bavit, připraví vám spoustu Aha.

4. Záměr – Kranio dotek – pečující masáž – relaxace v alfa hladině – ukotvení záměru. Pokud to opravdu se změnou ve vašem životě myslíte vážně, nic vám nestojí v cestě. Cítíte svou sílu, hru mysli jste prokoukla, vnímáte magii slov, kterými tvoříte svůj záměr. Tahle část je obzvláště magicky fascinující.

5. Podpora a péče nového přenastavení.
Projdeme si a zrekapitulujeme vaši cestu. Jako bonus vás budu hýčkat exotickými oleji Pure Fiji. Naše páté setkání bude maximálně rozmazlující.

6. A co bude dál? Byla jste spokojená? Líbil se vám tento způsob relaxace propojený se sebepoznáváním? Velmi ráda vám budu nadále průvodkyní na vaší cestě, ať už bude relaxační s tématy, nebo bez příběhů.

Pro sdílení, konzultace můžete též využít možnosti setkání v přírodě a daná témata projdeme při společné procházce. Tuto variantu si ženy velmi oblíbily.

Mezi jednotlivými setknáními je vhodné udržovat interval v rozmezí 3-6týdnů.

Pro koho je smaragdová cesta určena?

 • Pro ženy, které touží po změně – dospěly do bodu rozhodnutí „ANO, myslím to vážně“.

 • Pro ženy, kterým chybí důslednost na dotahování změn a uvítají průvodkyni na cestě sebepoznávání a přátelskou podporu.

 • Pro ženy, které se chtějí dostat do pohody a nastartovat potřebné změny na těle i v mysli prostřednictvím kraniodoteku, pohybu, masáží a intuitivních otázek.

Jaký je cíl Smaragdové cesty?

 • Sebepoznání-Revize těla a mysli – žijete důsledky svých rozhodnutí.

 • Hlavní smysl ale je, aby se žena cítila báječně …a to kdykoliv – během naprosto obyčejných dní, doma, v zaměstnání, dokázala vnímat své potřeby a svobodně žít podle nich.

 • Nejlépe to vyjádří vtip se štěstím…štěstí není nikde okolo, je v nás. Radujte se a tvořte zodpovědně svou realitu.

Co můžete očekávat?

Své programy, obranné mechanismy jste si stavěly xy let, nedám vám tedy doživotní záruku, že vše bude navždy růžové, ani to není můj cíl. Ale předám vám při našich setkáních dostupné a fungující techniky,které díky masážím, podpoře a pocitu bezpečí, tělo snadněji přijme. Je to jen o vás, zda svou proměnu budete žít, v propojení se svým tělem, které vás povede životem v radosti a lehkosti.

Jak dlouho Smaragdová cesta trvá a jak probíhá?

Trvá cca 5-6měsíců – jednotlivá setkání mají mezi sebou 3-6 týdenní interval a jednotlivá setkání na sebe navazují.

1.setkání – Vnitřní a vnější zdroje – 180 min

2.setkání – Zvědomování vzorců, propojení souvislostí – 180min

3.setkání – Magie slov, protitahy mysli – 180 min

4.setkání – Magický záměr, prožití a ukotvení záměru – 180 min

5.setkání – Rekapitulace a podpora nové vize – 180 min

6.setkání – Teď už je to na vás, témata i způsob relaxace 

Pracovní listy

K daným tématům jsem připravila pracovní listy. Můžete si tak zaznamenávat svůj posun, nápady, vzpomínky, prostě vše, co společně objevíme.  

Cena

3.300 Kč / 180 min.  ( krátká procházka, osho zen tarot, krystalová konstalace, kranio, masáž )

 

Platba probíhá po daném setkání, není potřeba platit za všechna setkání předem.

Pohyb-kranio-masáž

Pohyb – kranio – masáž

Rády efektivně spojujete příjemné s užitečným? Mám pro vás 3v1.
Kombinace všech mých vášní. V proudu vědomého pohybu odhalíme vaše nejaktuálnější téma, lehce unavené a okysličené tělo pak bude lépe spolupracovat při naciťování vepsaných programů. Voňavou hýčkací masáží zakončím naše setkání. Vyrážíme v každém ročním období.

3 v 1

Vědomý pohyb je základ pro spokojenou mysl. Okysličená mysl lépe analyzuje situace, které vás trápí. Díky tomu dokážete lépe popsat záměr pro kranio dotek a zvědomit si vzorce, které brání vytouženému cíli. Vše podstatné bude řečeno při procházce, zpracováno při kranio doteku a nic tedy nebrání, abyste si užila svou hýčkací masáž. Závěrečných pár minut můžeme věnovat zápisu, nebo shrnutí vámi zvoleného tématu.

50-60min vědomá procházka – cca 4km v mém energetickém poli, kranio dotek 50min, 60min pečující masáž, 10min závěrečná relaxe, popř. shrnutí tématu ke kraniu.

Cena

3.300 Kč / 180 min.   

Tato kombinace pohybu, kranio doteku a relaxace se mi nejlépe osvědčila pro práci v projektu Smaragdová cesta. Ideální časový interval mezi jednotlivými setkáními je 4 – 6týdnů.
Avšak tuto službu můžete využít i jednorázově. Pro nahlédnutí do aktuální situace, která vám vnáší nepohodlí do života. 

Poznejme se

Prožij sebe

Kdo jsi? Co Tě naplňuje radostí? Víš, co vše utváří život, který teď žiješ? Jak vidíš sebe za 6let? Zaujaly Tě otázky a váháš s odpověďmi? Nabízím Ti téměř 3,5 hodinové intenzivní poznávání myšlenkových vzorců, zvědomění a pochopení reakcí těla. Naučíš se tvořit si záměr, který Ti bude jako maják svítit na zvolenou cestu. Relaxační masáží doplním Tvou energií pro plné vstřebání prožitku.

Chceš prozkoumat, jak Tvé tělo reaguje na myšlenkové programy?

 • Zajímá Tě, jaké jsou protitahy mysli, když řekneš ANO změně?
 • Víš, kudy se vytrácí energie a jaké jsou přirozené zdroje síly?
 • Ty nejlepší nápady přicházejí, když se cítíme báječně a v bezpečí.

Tak neváhej, PROŽIJ SEBE a vydej se na cestu.

Pro koho jsem setkání vytvořila?

 • pro ženy s odvahou nahlédnout pod svou pokličku
 • s touhou po objevování a propojování souvislostí, které nevědomě vedou současné kroky

Ale hlavně pro ženy, které se rády nechají rozmazlovat jemnými doteky a ovocnými vůněmi z Jižního Pacifiku.

Co Tě čeká?

Rozproudíš si tělo dechem a krátkou procházkou v přírodě.

Vysvětlím Ti, proč je důležité mít záměr, jaké výhody přináší a jak ho prožít.

S jasně určeným cílem, skrze kranio-dotek a nesmírnou inteligencí tvého těla, rozvolním emoční vrstvy uložené v těle a podpořím tak přirozenou regeneraci organismu.

Po propojení hmotného s nehmotným ( těla a mysli ), pohýčkám každý kousek Tvého „Já“ oleji Pure Fiji. Tyto exotické vůně jsou vážně božské.

Zvuky koshi zvonků a vibrace tibetské mísy rozproudí novou radostnou energii.

Krystaloterapií ukotvím záměr a budu Ti naslouchat, pokud budeš chtít posdílet své prožitky. Případným otázkám dáme odpovědi. 

Cena 

4200,- / 210min 

PS: 3,5h je dlouhá doba, proto drobné pohoštění v podobě oříšků a sušeného ovoce bude zajištěno.

PS1: Moje podpora během následujících 14dnů je samozřejmostí.

PS2: Proč Ti tykám? Tento prožitek, stejně jako Smaragdová cesta, je tak osobní, že nevidím důvod si tu společnou cestu neprožít v přátelštější atmosféře.

 

Zápisky a postřehy ze setkání a krania

Poslední dny jsou opravdu intenzivní. Nahlížím pod „pokličky“ jedinečných žen. U každé jsem měla možnost vidět úžasný potenciál, tu maximální krásu, sílu a dokonalost.

Přesto všechno vede k naplnění tohoto potenciálu klikatá cesta myslí, přes programy z dětství, nálepek od nejbližších, sebe přijetí, poznávání vlastních potřeb. Ano, opravdu vlastních, ne těch, o kterých si myslíme, že jsou naše.

Často toužíme po změně, po „něčem“ jiném…

Položily/i jste si někdy otázku, co pro vás slovo „změna“ znamená? Co všechno by muselo být překonáno, aby se uskutečnil ten první krok z komfortní, relativně bezpečné, ale nefungující zóny?

Ráda vás provedu a propojím s dávnými programy, které určují vaše dnešní kroky. A pokud se rozhodnete pro změnu, podpořím vás a společně najdeme vhodný způsob k vykročení ze začarovaného kruhu. 

Storno poplatky / zrušení / změna termínu

Storno poplatky/ Zrušení / změna termínu:


Vytvořením objednávky a domluvením si termínu, vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

Storno/zrušení – více než 24h před začátkem masáže – klient hradí 0% ceny

Storno/zrušení – méně než 24h před začátkem masáže – klient hradí 100% ceny

Služby v časové délce 2h – 4h  zrušení 48h před termínem – klient hradí 50% ceny, méně než 24h – 100% ceny.

Pošlete-li za sebe náhradníka na daný termín, ve stejném časovém rozsahu, storno podmínky se na vás nevztahují. Děkuji, že si vážíte mého času a mé práce.
Číslo účtu pro uhrazení storno poplatku 1486805013/3030 Air Bank a.s.

Máte na mě dotaz? Chcete se objednat?

7 + 8 =